Z przyjemnością informujemy, że Tomasz Serwatka, uczeń klasy II TOR/TR został laureatem konkursu Goethe-Institut „Mój zawód – moja przyszłość”. Pod kierunkiem nauczyciela zawodu Arkadiusza Wojciechowskiego oraz nauczyciela języka niemieckiego Grzegorza Garbino Tomasz nakręcił klip reklamowy w języku niemieckim o swoim przyszłym zawodzie – zawodzie rolnika. Tomasz jest jednym z trzech laureatów konkursu.

Miejsca przyznane laureatom zostaną ogłoszone w środę 23 października 2019 roku, na uroczystej gali w Warszawie, organizowanej przez Goethe-Institut pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Ambasady Republiki Federalnej Niemiec w Warszawie.

Trzymamy kciuki za Tomka!

 

Tomek został zwycięzcą konkursu oraz został poproszony o udzielenie wywiadu stacji radiowej RDC.

                                                                   fot. RDC         

                                                        GRATULUJEMY !!!