Zespół Szkół Rolniczych
im. Władysława Grabskiego

GODZINY DOSTĘPNOŚCI od 22.01.2024

 

L.p.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

1.     

Barańska Bernadeta

wtorek

10.35 – 11.35

2.     

Czepek Piotr

Czwartek

15.50 – 16.50

3.     

Dolińska Elżbieta

Wtorek

08.45 – 09.45

4.     

Drozd-Piernik Aleksandra

Wtorek

14.10 – 15.10

5.     

Dzwonkowska Małgorzata

Poniedziałek

12.15 – 13.15

6.     

Fesser Marta

Środa

09.30 – 10.30

7.     

Garbino Grzegorz

Piątek

07.55 – 08.55

8.     

Gawłowski Marcin

Czwartek

15.00 – 16.00

9.     

Gdowski Andrzej

Wtorek

09.00 – 10.00

10.  

Grajkowska Adriana

Poniedziałek

15.00 – 16.00

11.  

Grzonkowska Grażyna

Poniedziałek

07.45 – 08.45

12.  

Huk Jacek

Czwartek

12.35 – 13.25

13.  

Kaczmarek-Brzozowska Mariola

Czwartek

14.10 – 15.10

14.  

Kiepka Agata

Piątek

14.10 – 15.10

15.  

Klimek Łukasz

Wtorek

09.45 – 10.45

16.  

Kopczyński Adam

Wtorek

15.00 – 16.00

17.  

Kowalski Wojciech

Czwartek

09.45 – 10.45

18.  

Kozdroń-Kaczmarek Lidia

Piątek

08.50 – 09.50

19.  

Kurpińska Anna

Czwartek

10.40 – 11.40

20.  

Magdowska Agnieszka

Środa

11.30 – 12.30

21.  

Malinowska Sylwia

Wtorek

12.30 – 13.30

22.  

Mańka Paweł

Środa

10.00 – 11.00

23.  

Mówka Izabela

Środa

08.00 – 09.00

24.  

Orłowska Barbara

Czwartek

13.25 – 14.25

25.  

Pacyna Kamila

Wtorek

15.10 – 16.10

26.  

Połubiak Natalia

Piątek

10.30 – 11.30

27.  

Przybylska Anna

Czwartek

15.45 – 16.45

28.  

Pukalski Dariusz

Wtorek

10.40 – 11.40

29.  

Roślewska Aleksandra

Wtorek

11.40 – 12.40

30.  

Sierocka Małgorzata

Poniedziałek

15.50 – 16.50

31.  

Skowroński Przemysław

Poniedziałek

10.40 – 11.40

32.  

Supulak-Szymańska Dorota

Wtorek

12.30 – 13.30

33.  

Szpil Monika

Poniedziałek

14.10 – 15.10

34.  

Szramowska Monika

Czwartek

07.10 – 08.10

35.  

Wojciechowski Arkadiusz

Poniedziałek

08.00 – 09.00

36.  

Zabłońska Wioleta

Czwartek

08.00 – 09.00

37.  

Zacharek-Lendzion Małgorzata

Wtorek

14.10 – 15.10

38.  

Zalewska Beata

Środa

15.00 – 16.00

39.  

Zmudzińska Anna

Poniedziałek

08.00 – 09.00

40.  

Żak Edyta

Piątek

08.00 – 09.00

41.  

Żółciński Tomasz

Środa

11.40 – 12.10