"Ta nasza młodość, ten szczęsny czas.

                                   Ta para skrzydeł zwiniętych w nas..."

Piątkowy wieczór 20 stycznia 2023r. na pewno zapisze się w pamięci tegorocznych maturzystów. Uczniowie klas czwartych wzięli udział w najważniejszym w życiu balu!

Przybyłych gości powitali prowadzący: Laura Ciepluch oraz Mateusz Borowski, a bal otworzył i wygłosił toast dyrektor szkoły Arkadiusz Wojciechowski. Uroczystość uświetnili swą obecnością nauczyciele i rodzice.

Studniówka to wyjątkowy bal, który symbolicznie zamyka kolejny rozdział życia, a rozpoczyna odliczanie do egzaminu maturalnego. Jego pomyślny przebieg otworzy drzwi do zawodowej kariery i rozpocznie dorosłe, samodzielne życie, w którym pomogą  wiedza i umiejętności zdobyte w szkole.

Część oficjalną balu zamknął polonez, który wzruszył gości i dał początek upragnionej zabawie, bo "miło szaleć, kiedy czas po temu".

 

https://pomorska.pl/studniowka-2023-bal-zespolu-szkol-rolniczych-im-wladyslawa-grabskiego-w-grudziadzu-w-hotelu-ibis-zobacz-zdjecia/ar/c5-17220451

https://grudziadz.naszemiasto.pl/studniowki-grudziadz-2023-tak-bylo-na-balu-zespolu-szkol/ar/c5-9178053