Już po raz trzeci organizujemy wycieczkę  szkolną do Londynu.

 

Zapraszamy wszystkich uczniów, którzy chcą podszlifować swój język angielski i spędzić niezapomniany czas do tętniącej życiem metropolii. Dzięki transferowi samolotem szybko i wygodnie znajdziemy się w samym sercu stolicy Wielkiej Brytanii.  Odwiedzimy najsłynniejsze londyńskie atrakcje takie jak: Big Ben, Opactwo Westminster, pałac Buckingham ,  London Eye, Muzeum Figur Woskowych i wiele innych . Szczegółowy program wycieczki można odebrać u p. Anny Kurpińskiej w sali nr 61.

 

INFORMACJE O WYCIECZCE:

TERMIN : 12-16 WRZEŚNIA 2022

ZAKWATEROWANIE : RODZINY BRYTYJSKIE

TRANSPORT : SAMOLOT / PRZEJAZD AUTOKAREM NA LOTNISKO / W LONDYNIE KOMUNIKACJA LOKALNYMI ŚRODKAMI TRANSPORTU (METRO)

WYMAGANIA JĘZYKOWE: ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO CO NAJMNIEJ W STOPNIU PODSTAWOWYM

CENA:  1 450 PLN PLUS 130 GBP (cena obejmuje: transport, zakwaterowanie, wyżywienie śniadania, packed lunch, obiadokolacje, opieka pilota, ubezpieczenie NNW i KL, bagaż AXA)

WARUNKIEM UDZIAŁU W WYCIECZCE   JEST POSIADANIE   WAŻNEGO PASZPORTU !!!

Do 27 maja należy wpłacić ??? ?ł ??????ł???!

ZAPRASZAMY ?