GODZINY DOSTĘPNOŚCI od 11.03.2024
L.p. |
Nazwisko i imię |
Dzień tygodnia |
Godzina |
1. |
Barańska Bernadeta |
wtorek |
10.35 – 11.35 |
2. |
Czepek Piotr |
Czwartek |
15.50 – 16.50 |
3. |
Dolińska Elżbieta |
Wtorek |
08.45 – 09.45 |
4. |
Drozd-Piernik Aleksandra |
Wtorek |
14.10 – 15.10 |
5. |
Dzwonkowska Małgorzata |
Poniedziałek |
12.15 – 13.15 |
6. |
Fesser Marta |
Środa |
12.30 – 13.30 |
7. |
Garbino Grzegorz |
Piątek |
07.55 – 08.55 |
8. |
Gawłowski Marcin |
Czwartek |
15.00 – 16.00 |
9. |
Gdowski Andrzej |
Wtorek |
09.00 – 10.00 |
10. |
Grajkowska Adriana |
Poniedziałek |
15.00 – 16.00 |
11. |
Gumińska Agnieszka |
Poniedziałek Wtorek |
16.00 – 16.30 10.00 – 10.30 |
12. |
Grzonkowska Grażyna |
Poniedziałek |
07.45 – 08.45 |
14. |
Huk Jacek |
Czwartek |
12.35 – 13.25 |
15. |
Kaczmarek-Brzozowska Mariola |
Piątek |
14.10 – 15.10 |
16. |
Kiepka Agata |
Piątek |
14.10 – 15.10 |
17. |
Klimek Łukasz |
Wtorek |
09.45 – 10.45 |
18. |
Kopczyński Adam |
Wtorek |
15.00 – 16.00 |
19. |
Kowalski Wojciech |
Czwartek |
09.45 – 10.45 |
10. |
Kozdroń-Kaczmarek Lidia |
Piątek |
08.50 – 09.50 |
20. |
Kurpińska Anna |
Czwartek |
10.40 – 11.40 |
21. |
Magdowska Agnieszka |
Poniedziałek |
10.45 – 11.45 |
22. |
Malinowska Sylwia |
Wtorek |
12.30 – 13.30 |
23. |
Mańka Paweł |
Środa |
10.00 – 11.00 |
24. |
Mówka Izabela |
Czwartek |
08.00 – 09.00 |
25. |
Orłowska Barbara |
Czwartek |
13.25 – 14.25 |
26. |
Pacyna Kamila |
Wtorek |
15.10 – 16.10 |
27. |
Połubiak Natalia |
Piątek |
10.30 – 11.30 |
28. |
Przybylska Anna |
Wtorek |
09.45 – 10.45 |
29. |
Pukalski Dariusz |
Wtorek |
10.40 – 11.40 |
30. |
Roślewska Aleksandra |
Wtorek |
11.40 – 12.40 |
31. |
Sierocka Małgorzata |
Czwartek |
15.50 – 16.50 |
32. |
Skowroński Przemysław |
Poniedziałek |
10.40 – 11.40 |
33. |
Supulak-Szymańska Dorota |
Poniedziałek |
10.35 – 11.35 |
34. |
Szpil Monika |
Wtorek |
08.00 – 09.00 |
35. |
Szramowska Monika |
Czwartek |
07.10 – 08.10 |
36. |
Wojciechowski Arkadiusz |
Poniedziałek |
08.00 – 09.00 |
37. |
Zabłońska Wioleta |
Czwartek |
08.00 – 09.00 |
38. |
Zacharek-Lendzion Małgorzata |
Wtorek |
14.10 – 15.10 |
39. |
Zalewska Beata |
Środa |
15.00 – 16.00 |
40. |
Zmudzińska Anna |
Poniedziałek |
08.00 – 09.00 |
41. |
Żak Edyta |
Piątek |
08.00 – 09.00 |
42. |
Żółciński Tomasz |
Środa |
11.40 – 12.10 |