Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Nadszedł czas zasłużonych ferii zimowych i z tej okazji  życzę, bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Jednak proszę, by w tym czasie pandemii,  nie opuszczał Was zdrowy rozsądek, abyście w czasie ferii dbali o bezpieczeństwo swoje oraz osób towarzyszących i nie podejmowali działań zagrażających życiu lub zdrowiu. Dobrze odpocznijcie, by nabrać siły do dalszej nauki i pracy w nowym półroczu.

 Arkadiusz Wojciechowski

Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych

 

    

Dnia 14 stycznia, w ostatni dzień przed feriami, podczas dużej przerwy odbył się finał WOŚP, zorganizowany przez samorząd szkolny. Sprzedawaliśmy kawę, ciastka oraz przeprowadziliśmy licytacje m.in. lunch z dyrektorem dla trzech osób. Jednak najbardziej emocjonującą aukcją, okazał się "Dzień Dyrektorowania".
Dziękujemy wszystkim za przyłączenie się do szkolnego finału WOŚP.
NASZ WSPÓLNY CEL TO POMOC!
 
link filmiki z aukcji szkolnej
 
 
 

 

Dołącz do zbiórki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 2022 w naszej szkole, już tylko do piątku (14.01.2022)!
Puszka znajduje się w holu przy wejściu do szkoły!
Zachęcamy do udziału w 30 finale WOŚP. Gramy dla okulistyki dziecięcej, dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.
 

Szymon Mieczyński z klasy III technikum rolniczego znalazł się na liście stypendystów Prymusa Zawodu Pomorza i Kujaw II w roku szkolnym 2020/2021. Szymon otrzymał stypendium dzięki dobrym wynikom w nauce oraz pozalekcyjnym osiągnięciom edukacyjnym, rozwijającym umiejętności zawodowe. Stypendysta jest finalistą Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku produkcja zwierzęca, pod kierunkiem pani Elżbiety Dolińskiej.

Szymonowi składamy gratulacje i życzymy dalszych osiągnięć.